Poznaj NOVA

NOVA wykładziny - mapa

Firma NOVA Technologie Obiektowe sp.j. od 20 lat prowadzi import i dystrybucję podłóg drewnianych. Reprezentujemy kilkunastu czołowych producentów podłóg drewnianych i laminatów. Nasza firma działa w oparciu własny magazyn, na którym znajduję się ponad 35 tys m2 podłóg drewnianych. Gwarantujemy natychmiastową dostępność podłóg dla klientów hurtowych i detalicznych. Za pośrednictwem naszych regionalnych przedstawicieli handlowych obsługujemy inwestycje budowlane i salony parkieciarskie na terenie całej Polski. NOVA Technologie Obiektowe prowadzi również własną sieć specjalistycznych sklepów z podłogami NOVA, w których oferujemy klientom parkiety, deski podłogowe oraz chemię do instalacji podłóg drewnianych.

W zakresie obsługi inwestycji prowadzimy kompleksową realizację zamówień. Obsługujemy klientów od etapu importu indywidualnego zamówienia aż do momentu instalacji podłogi. Jako jedyny dostawca hurtowy zapewniamy klientom kompleksową usługę. Nasze podłogi objęte są gwarancją producenta i pełną gwarancją dostawcy na całość obsługi. Zapewniamy klientom niskie ceny usług z odpowiedzialnością za jakość zabezpieczoną polisą ubezpieczenia OC kontraktowego i produktowego w TU Allinanz do kwoty 300.000 euro.

Jesteśmy rzetelnym partnerem w interesach, a markę naszej firmy budujemy na uczciwości wobec naszych klientów i dostawców.